Fedde le Grand po raz szósty zagra na Sunrise Festival!

Holenderski DJ stawi się na Sunrise Festival już po raz szósty. Co prawda rok temu go zabrakło, ale jesteśmy pewni, że Fedde le Grand nadrobi straty z 2018!

kalendarz

Lubimy takie dni, jak dziś – nie dość, że za oknem słońce, to jeszcze przychodzi nam informować o naprawdę dobrych rzeczach – takich jak kolejne nazwiska tegorocznej edycji Sunrise Festival. Dziś poznaliśmy kolejnych dwóch artystów, którzy zameldują się nad Bałtykiem między 19 a 21 lipca – są to Afrojack i W&W. Jednak, jak zapowiadaliśmy, to nie było ostatnie ogłoszenie na dziś. Nie jesteśmy gołosłowni – tak, jak i agencja MDT – dlatego mamy przyjemność zapowiedzieć wielki powrót po kilkuletniej przerwie – dla fanów EDM zgromadzonych na Red Stage zagra Fedde le Grand!

Początki jego kariery sięgają początków lat dwutysięcznych. W 2006 roku, za sprawą hitu “Put Your Hands Up 4 Detroit“, Fedde le Grand zyskał ogromną popularność w całej Europie – wtedy też można było go usłyszeć na Sunrise Festival po raz pierwszy. Holender, któremu siłownia obca nie jest, znany jest również z singli „Let Me Think About It” czy „So Much Love”, a także z oficjalnych remiksów dla takich gwiazd, jak Coldplay czy Madonna.

emuze.me

Fedde, zwany swego czasu “rezydentem Sunrise”, podczas swojej szóstej wizyty w Kołobrzegu z pewnością zaserwuje Wam energetycznego seta, którym – mamy taką nadzieję – z nawiązką nadrobi swoją ubiegłoroczną absencję!

https://www.youtube.com/watch?v=SYs2HHYqmxw

A więc na ten moment lista oficjalnie potwierdzonych artystów, którzy zagrają na Sunrise Festival, wygląda następująco:

ultra

PIĄTEK, 19 LIPCA

Red Stage
Armin van Buuren
Fedde le Grand
W&W

SOBOTA, 20 LIPCA

Red Stage
Afrojack

Black Stage
Adam Beyer b2b Ida Engberg
Joris Voorn

NIEDZIELA, 21 LIPCA

Red Stage
The Chainsmokers

No Redemption
Tchami b2b Malaa

kalendarz

Kolejni DJe zostaną podani niebawem – zaglądajcie na facebook’owe profile Shining Beats oraz Sunrise Festivalu, by być na bieżąco.

Sprzedaż biletów cały czas trwa na stronie sunrisefestival.pl. Szczegóły dotyczące cen biletów znajdziecie tutaj, natomiast jeśli interesują Was miejsca na SunCity, to koniecznie zajrzyjcie tutaj.

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?