Sunrise Festival 2019 – W&W zatrzęsą Podczelem!

Willem i Wardt po dwóch latach wracają do Polski! Holenderski duet zaprezentuje się na Sunrise Festival 19 lipca na Red Stage!

sunrise

Lineup tegorocznej edycji Sunrise Festival nabiera już powoli kształtów – dotychczas poznaliśmy bowiem sześciu artystów, którzy wystąpią między 19 a 21 lipca w Podczelu, wśród których dziś pojawił się Afrojack. Ale to nie koniec ogłoszeń na dziś – czas na kolejny komponent holenderskiego zaciągu nad polskie morze, tym razem w postaci duetu W&W!

Duet rozpoczął swoją karierę w 2007 roku, ale największą rozpoznawalność zdobył kilka lat później, otwierając się na nowe, festiwalowe brzmienia. Dzięki takim numerom, jak solowe “Bigfoot” czy wyprodukowane z Arminem van Buurenem “If It Ain’t Dutch” i “Ready To Rave”, Willem i Wardt zdobyli niesamowitą popularność, która nie pozwala im zejść z czołowych miejsc rankingu DJ Mag Top 100 DJs. Ich hity – zarówno spod znaku W&W, jak i NWYR, zawsze robią wielkie wrażenie na spragnionych mocnego grania fanach muzyki elektronicznej. W tym roku będziecie mogli zobaczyć ich na żywo podczas pierwszego dnia imprezy w Podczelu na Red Stage!

kalendarz

Przypomnijmy – dotychczas ogłoszono następujących DJów i producentów:
Armin van Buuren
The Chainsmokers
Afrojack
Tchami b2b Malaa
Adam Beyer b2b Ida Engberg
Joris Voorn

kalendarz

Mamy dla Was dziś jeszcze jedno ogłoszenie – więcej szczegółów w dalszej części dnia, dlatego zaglądajcie na facebook’owe profile Shining Beats oraz Sunrise Festivalu, by być na bieżąco.

Sprzedaż biletów trwa na stronie sunrisefestival.pl. Szczegóły dotyczące cen biletów znajdziecie tutaj, natomiast jeśli interesują Was miejsca na SunCity, to koniecznie zajrzyjcie tutaj.

sunrise

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?