kontakt

Koronawirus coraz bardziej daje się we znaki fanom muzyki elektronicznej. W ciągu ostatnich kilkunastu godzin dowiedzieliśmy się o odwołaniu dwóch sporych eventówUltra Music Festival i Tomorrowland Winter. W tym tygodniu anulowano także pierwszą edycję Ultra Abu Dhabi. To jednak nie koniec złych wiadomości z ramienia Ultra Enterprises.

Tym razem chodzi o Road To Ultra India – czyli wydarzenie mające być wprowadzeniem marki na rynek indyjski i wstępem do zrealizowania w tym kraju pełnoprawnej edycji festiwalu. W ramach tego eventu miały odbyć się dwie imprezy – 7 marca w Hajdarabadzie i 8 marca w Delhi.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Dwa źródła wspominają o odwołaniu imprezy

Na ten moment organizatorzy milczą – jednak oficjalne odwołanie imprezy jest tylko kwestią czasu i wskazują na to dwie poszlaki. Pierwszą z nich jest Insta Story Loeka Barendrechta, członka ekipy Final Kid, od lat odpowiedzialnej za aftermovie imprez z serii Ultra. Kto jak kto, ale osoba pracująca dla organizatora imprezy – a taką z pewnością jest Loek – posiada sprawdzone informacje.

Drugą z poszlak jest statement, opublikowany przez organizatorów Don’t Let Daddy Know. Na temat okrojenia zrealizowanego w piątek w Amsterdamie eventu z trzech scen do jednej pisaliśmy już wcześniej – szczegóły znajdziecie pod tym linkiem. Tymczasem na facebook’owym wydarzeniu związanym z imprezą pojawiło się FAQ związane między innymi z kwestią zwrotu biletów z powodu zmian w lineupie. Naszą uwagę przykuł poniższy fragment.

Wiele festiwali jest anulowanych z powodu globalnego wybuchu koronawirusa. Przykładowo – Ultra Miami, Ultra Abu Dhabi, Ultra India, Tomorrowland Winter, ale także duże konferencje w amsterdamskim RAI – takie jak Microsoft Ignite.

Don’t Let Daddy Know

Lista odwołanych eventów coraz dłuższa

Przypominamy – to trzeci festiwal, który został odwołany w ciągu ostatnich dni. Dotychczas anulowano między innymi Ultra Music Festival (oficjalny statement pojawił się w piątkowe popołudnie), a także Tomorrowland Winter.

kontakt