Kolejny event Ultra został odwołany i chyba dobrze wiecie, z jakiego powodu

Koronawirus zbiera coraz większe żniwo, głównie wśród odwołanych imprez. Kolejnym eventem, który się nie odbędzie, jest Road To Ultra India.

kalendarz

Koronawirus coraz bardziej daje się we znaki fanom muzyki elektronicznej. W ciągu ostatnich kilkunastu godzin dowiedzieliśmy się o odwołaniu dwóch sporych eventówUltra Music Festival i Tomorrowland Winter. W tym tygodniu anulowano także pierwszą edycję Ultra Abu Dhabi. To jednak nie koniec złych wiadomości z ramienia Ultra Enterprises.

Tym razem chodzi o Road To Ultra India – czyli wydarzenie mające być wprowadzeniem marki na rynek indyjski i wstępem do zrealizowania w tym kraju pełnoprawnej edycji festiwalu. W ramach tego eventu miały odbyć się dwie imprezy – 7 marca w Hajdarabadzie i 8 marca w Delhi.

kalendarz

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Dwa źródła wspominają o odwołaniu imprezy

Na ten moment organizatorzy milczą – jednak oficjalne odwołanie imprezy jest tylko kwestią czasu i wskazują na to dwie poszlaki. Pierwszą z nich jest Insta Story Loeka Barendrechta, członka ekipy Final Kid, od lat odpowiedzialnej za aftermovie imprez z serii Ultra. Kto jak kto, ale osoba pracująca dla organizatora imprezy – a taką z pewnością jest Loek – posiada sprawdzone informacje.

kalendarz

Drugą z poszlak jest statement, opublikowany przez organizatorów Don’t Let Daddy Know. Na temat okrojenia zrealizowanego w piątek w Amsterdamie eventu z trzech scen do jednej pisaliśmy już wcześniej – szczegóły znajdziecie pod tym linkiem. Tymczasem na facebook’owym wydarzeniu związanym z imprezą pojawiło się FAQ związane między innymi z kwestią zwrotu biletów z powodu zmian w lineupie. Naszą uwagę przykuł poniższy fragment.

Wiele festiwali jest anulowanych z powodu globalnego wybuchu koronawirusa. Przykładowo – Ultra Miami, Ultra Abu Dhabi, Ultra India, Tomorrowland Winter, ale także duże konferencje w amsterdamskim RAI – takie jak Microsoft Ignite.

Don’t Let Daddy Know

Lista odwołanych eventów coraz dłuższa

Przypominamy – to trzeci festiwal, który został odwołany w ciągu ostatnich dni. Dotychczas anulowano między innymi Ultra Music Festival (oficjalny statement pojawił się w piątkowe popołudnie), a także Tomorrowland Winter.

sunrise

kalendarz

Total
7
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?