Timmy Trumpet zagra na Sunrise Festival 2019!

Najbardziej oczekiwany po poprzedniej edycji artysta, który zrobił niemałe zamieszanie na Parkingu, w tym roku powróci nad polskie morze!

sunrise

Największa polska impreza EDM sezonu powoli nabiera tempa – i to mimo, iż do rozpoczęcia zabawy zostało cztery i pół miesiąca. Sunrise Festival powoli ogłasza kolejnych artystów, których będzie można usłyszeć na pięciu scenach w kołobrzeskim Podczelu. Dziś przykładowo poznaliśmy kolejną czwórkę, do której dołącza jedna z najbardziej wyczekiwanych postaci ubiegłorocznej edycji – Timmy Trumpet!

W zeszłym roku do czerwoności rozgrzał kołobrzeską publiczność, zamykając drugi dzień festiwalu – dlatego organizatorzy imprezy – zapewne po dogłębnej obserwacji mediów społecznościowych i pofestiwalowego feedbacku – postanowili spełnić marzenia fanów i po raz kolejny zaprosić Australijczyka do Polski!
Twórca przeboju “Freaks” przyzwyczaił już fanów do tego, że bardzo lubi mieszać style muzyczne. Jego potężnym atutem jest także trąbka, wtórująca ciężkim brzmieniom dominującym w występach DJa. Dzięki temu każdy koncert Timmy’ego jest niesamowitym spektaklem, który warto chociaż raz przeżyć!

kalendarz

To ostatnie dzisiejsze ogłoszenie – sprawdźmy więc, jak wygląda lineup na ten moment:

kalendarz

PIĄTEK, 19 LIPCA

Red Stage
Armin van Buuren
Fedde le Grand
W&W

SOBOTA, 20 LIPCA

Red Stage
Afrojack

Black Stage
Adam Beyer b2b Ida Engberg
Joris Voorn

Blue Stage
Purple Haze

sunrise

NIEDZIELA, 21 LIPCA

Red Stage
The Chainsmokers
Timmy Trumpet

No Redemption
Tchami b2b Malaa

W nadchodzących dniach otrzymacie kolejne, naprawdę interesujące informacje dotyczące lineup’u. Zaglądajcie więc na facebook’owe profile Shining Beats oraz Sunrise Festivalu, by być na bieżąco.

Sprzedaż biletów cały czas trwa na stronie sunrisefestival.pl. Szczegóły dotyczące cen biletów znajdziecie tutaj, natomiast jeśli interesują Was miejsca na SunCity, to koniecznie zajrzyjcie tutaj.

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?