Sunrise Festival 2019 – Sander van Doorn aka Purple Haze pierwszym artystą na Blue Stage!

Na Blue Stage – jednej z aż pięciu scen tegorocznego Sunrise Festival wystąpi Purple Haze – a więc bardziej mroczna odsłona Sandera van Doorna!

kalendarz

Ten dzień został jednoznacznie zdominowany przez wieści ze stajni MDT – od rana otrzymujemy bowiem wieści dotyczące kolejnych artystów, zakontraktowanych na Sunrise Festival 2019. Za nami potwierdzenia dotyczące takich DJów i producentów, jak Afrojack, W&W oraz Fedde le Grand. Ale to nie koniec zabawy – czas bowiem na czwarte dziś ogłoszenie, który fanom muzyki Trance z pewnością przypadnie do gustu!

Purple Haze to mroczniejsza odsłona Sandera van Doorna. W swoich setach prezentuje wysokiej próby Trance, który zadowoli nawet najbardziej wybrednych fanów tego gatunku. Holender ma na swoim koncie takie hity jak “Bergen” czy “Call Me”, ale również wydany w 2017 roku album “SPECTRVM”.
Mimo, iż Sander gościł już na Sunrise Festival nieraz, to jako Purple Haze wystąpi po raz pierwszy. Zanosi się na naprawdę obiecującą muzyczną podróż, która odbędzie się na Blue Stage! Występ Holendra będzie miał miejsce podczas drugiego dnia imprezy – a więc w sobotę, 20 lipca.

emuze.me

Social media artysty: strona internetowa |Facebook |Instagram

W tej chwili lineup z podziałem na sceny i dni wygląda w następujący sposób:

ultra

PIĄTEK, 19 LIPCA

Red Stage
Armin van Buuren
Fedde le Grand
W&W

SOBOTA, 20 LIPCA

Red Stage
Afrojack

Black Stage
Adam Beyer b2b Ida Engberg
Joris Voorn

Blue Stage
Purple Haze

NIEDZIELA, 21 LIPCA

Red Stage
The Chainsmokers

No Redemption
Tchami b2b Malaa

kalendarz

WAŻNA INFORMACJA – kolejne dni będą upływały pod znakiem kolejnych ogłoszeń, które zainteresują – taką mamy nadzieję – sporą część z Was. Zaglądajcie na facebook’owe profile Shining Beats oraz Sunrise Festivalu, by być na bieżąco.

Sprzedaż biletów cały czas trwa na stronie sunrisefestival.pl. Szczegóły dotyczące cen biletów znajdziecie tutaj, natomiast jeśli interesują Was miejsca na SunCity, to koniecznie zajrzyjcie tutaj.

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?